دانلود نرم افزار

 دانلود رایگان نرم افزار  MAPLE 15
میپل نرم افزار بسیار قدرتمندی برای انواع مختلف محاسبات ریاضی از مقدماتی تا پیشرفته است. میپل قادر است کلیه محاسبات ریاضی را از اعمال چهارگانه، توان و ریشه گرفتن، محاسبه فاکتوریل اعداد، محاسبات ساده و پیشرفته مثلثاتی و لگاریتمی و غیره گرفته تا محاسبه حد، مشتق و انتگرال توابع، رسم توابع دو بعدی و سه بعدی، انواع محاسبات ماتریسی و حل معادلات معمولی و دیفرانسیلی انجام دهد. بنابراین دانش آموزان و دانشجویان برای درک مفاهیم علمی و ریاضیدانان حرفه ای و مهندسین برای کارهای تحقیقی و کاربردی می توانند از آن استفاده کنند.
لازم به ذکر است که این نرم افزار به وسیله گروه تحقیقاتی دانشگاههای "واترلو" و "درکسل" و نیز موسسه تکنولوژی فدرال سوئیس در زوریخ در دهه ۱۹۸۰ میلادی توسعه یافت.
Maple یک مفسر، برای زبان برنامه نویسی پویا است، به طور معمول،عبارات جبری و عبارات منطق در حافظه کامپیوتر، ذخیره می شوند و پس از آن بوسیله این نرم افزار پردازش شده و حل میگردند. از این نرم افزار در حل مسایل مختلف ریاضی از قبیل هندسه، حساب و … استفاده می شود.
کاربران می‌توانند ریاضیات را با علائم تجاری در آن وارد کنند. واسط کاربری نیز می‌تواند توسط کاربر درست شود. میپل یک زبان برنامه نویسی مرکب از زبان های دستوری و زبان های پویا است. همچنین واسطهایی برای کار با دیگر زبان ها مثل C ,Fortran,Java,Matlab,Visual Basic وجود دارند
 
  
 دانلود پسوورد:http://www.mediafire.com/?22lquh3w4d99dsp
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود رایگان نرم افزار matlab نسخه R2010b

متلب (MATLAB) نام یکی از نرم‌افزارهای رایانه‌ای برای انجام محاسبات ریاضی است. واژهٔ متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مربوطه‌است که از ترکیب دو واژهٔ MATrix و LABoratory ایجاد شده‌است. این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه‌است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می‌شوند.
کار کردن با ماتریس‌ها در Matlab بسیار ساده است. در حقیقت تمام داده‌ها در Matlab به شکل یک ماتریس ذخیره می‌شوند. برای مثال یک عدد (اسکالر) به شکل یک ماتریس ۱*۱ ذخیره می‌شود. یک رشته مانند «Whale is the biggest animal» به شکل ماتریسی با یک سطر و چندین ستون (که تعداد ستون‌ها به تعداد کاراکترهاست) ذخیره می‌شود. حتی یک تصویر به شکل یک ماتریس سه بعدی ذخیره می‌گردد که بُعد اول و دوم آن برای تعیین مختصات نقاط و بُعد سوم آن برای تعیین رنگ نقاط استفاده می‌شود. فایل‌های صوتی نیز در Matlab به شکل ماتریس‌های تک ستون (بردارهای ستونی) ذخیره می‌شوند. بنابراین جای تعجب نیست که Matlab مخفف عبارت Matrix Laboratory باشد. علاوه بر توابع فراوانی که خود Matlab دارد، برنامه‏نویس نیز می‏تواند توابع جدید تعریف کند.

دانلود ها را در چند پارت گذاشتیم که با لینک مستقبم میتونید دانلود کنید.

دانلود پارت1

دانلود پارت2

دانلود پارت3

دانلود پارت4

دانلود پارت5

دانلود پارت6

دانلود پارت7

دانلود پارت8

دانلود پارت9

دانلود پارت10

دانلود پسوورد:http://www.mediafire.com/?ui6hsdv484cctp0

 
 
 
 
 
 
 
دانلود رایگان نرم افزار C++ , C
 
 
 
این نرم افزار بهترین ابزار را برای تجزیه و تحلیل کارهایتان ارائه می دهد و دارای بخش پشتیبانی در خود نرم افزار برای راهنمایی شما می باشد. دارای ابزاری برای ایجاد برنامه های چند منظوره به صورت هایپر نیز در این نرم افزار موجود است.از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار می توان به داشتن Template برای ایجاد نرم افزار ، استفاده از قوانین ریاضی برای ایجاد آن و داشتن کتابخانه راهنما استفاده کرد
 
حجم فایل:89MB
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود رایگان نرم افزار پاسکال-PASKAL
 

زبان پاسکال ، که یک زبان برنامه سازی سطح بالاست و در سال ۱۹۷۱، در شهر زوریخ از کشور سویس توسط شخصی به نام نیکولاس ورث طراحی شده است . در حال حاضر پاسکال، عمومی ترین زبانی است که برای آموزش مفاهیم برنامه سازی بکار می رود، زیرا فراگیری قواعد آن نسبتا آسان است. دلیل دیگری که برای عمومیت پاسکال وجود دارد این است که، کامپایلر های کار آمد پاسکال در اختیار اکثر کامپیوتر ها قرار دارند.
پاسکال نوشتن برنامه های ساخت یافته ( structured programs ) را آسان می کند. برنامه های ساخت یافته ، برنامه هایی هستند که، خواند و فهمیدن آنها راحت بوده و دارای ترتیب اجرایی خوبی هستند. پاسکال در صنعت نیز عمومیت خاصی دارد، زیرا برنامه سازی ساخت یافته،در واقع برنامه سازی استاندارد است. دلیل دیگری که برای فراگیری پاسکال وجود دارد این است که این زبان، پایه های اساسی طراحی زبان برنامه سازی Ada را تشکیل می دهد. Ada، زبانی است که توسط وزارت دفاع برای برنامه سازی طراحی شده است. برای حصول اطمینان از قابلیت انتقال برنامه های زبان پاسکال، دستورات نوشته شده باید مطابق با پاسکال استاندارد باشند. پاسکال استاندارد کلیه ی ساختارهای زبان پاسکال را به همراه املای آنها، رائه می دهد. توربو پاسکال شاخه ای از زبان پاسکال است که توسط شرکت بورلند اینترنشنال نوشه شده و روی کامپیوترهای سازگار با IBM مورد استفاده قرار می گیرند. توربو پاسکال، پاسکال استاندارد را توسعه داده و شامل دستوری است که در زبان استاندارد وجود ندارند.

حجم فایل:25MB

     [لینک مستقیم دانلود] 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 حل و محاسبه ی توابع پیچیده با RPN Engineering Calculator 10.1.1

قابلیت های کلیدی  RPN Engineering Calculator 10.1.1:
- نرم افزار حرفه ای با قابلیت پروگرام شدن

- بهره مندی از 6 کی پد مختلف و توابع مختلف برای هر کدام از این کی پدها
- قابلیت فراخوانی مجدد آخرین شماره های استفاده شده
- قابلیت تغییر شماره های موجود در x-reg و y-reg
- محاسبه ی توان 2 یک عدد، ریشه چهارم اعداد و ...
- بهره مندی از توابع استاندار موجود در ماشین حساب های مهندسی مختلف مانند !log ،ln ،N
- حل مسائلی در رابطه با فرکانس تشدید، قوانین اهم و امپدانس های پیچیده ی موازی و ...
- حل توابع هایپر بولیک، تبدیل مقادیر درجه به رادیان و ... منبع:پی سی دانلود حجم دانلود:2.8MB

 لینک دانلود 

      ایجاد فلوچارت، نمودار سازمانی، دیاگرام های شبکه توسط Edraw Max 5.2.0.1237

قابلیت های کلیدی  Edraw Max 5.2.0.1237:
- قابلیت ایجاد فلوچارت، نمودار سازمانی، دیاگرام شبکه و ...
- قابلیت متمایز کردن رنگ ها، فونت ها، اشکال، سبک ها، تصاویر، متن و نمادهای موجود بر روی هر شی از نمودار
- پشتیبانی از جدول
- امکان اضافه کردن لینک
- قابلیت بازیابی رنگ تصاویر، روشنایی
- پشتیبانی از PNG شفاف
- قابلیت یکپارچگی با برنامه های کاربردی افیس- قابلیت تبدیل اطلاعات پیچیده به رنج وسیعی از نمودارها
- شامل تصاویر با کیفیت عالی، نمونه ها و قالب های فراوان
- توانایی ایجاد دیاگرام های با نمای بسیار حرفه ای را با استفاده از تم ها، افکت ها و سبک های موجود
- و...

 

منبع:پی سی دانلود

 

حجم فایل:25MB

    لینک دانلود 

      قویترین ماشین حساب و نرم افزار مهندسی موبایل

کاربردهای نرم افزار:

1- رسم  نمودارهای توابع خطی ,نمایی و مثلثاتی

2-محاسبه حد,مشتقات متوالی و انتگرال معین ازتوابع فوق الذکر

3-محاسبه ضرب,تفاضل ,جمع,معکوس و دترمینان ماتریس ها

4-حل دستگاه  چندمعادله چند مجهول باتعداد دلخواهی ازمجهولات

5-توانایی انجام تبدیلات مهندسی

لینک دانلود:http://www.mediafire.com/?vbcse0flvg3memp

 منبع:سایت تخصصی موبایل,دانلودنرم افزار.

/ 0 نظر / 12 بازدید